درباره جشنواره

جشنواره تبلیغات ، برندینگ و گردشگری کیش توسط موسسه فرهنگی هنرنمای آژند ( طراح و برگزار کننده جشنواره ) با مشارکت و همکاری سازمان منطقه آزاد کیش ، موسسه علوم و فنون کیش ، موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش و با هدف توسعه گردشگری داخلی و تحکیم ارتباط میان جامعه تبلیغاتی کشور و صنعت گردشگری در راستای کمک به رونق اقتصادی در صنعت گردشگری کشورو معرفی بهترینها در تبلیغات ، برندینگ و خدمات گردشگری برگزار می گردد .

نخستین دوره جشنواره تبلیغات کیش با شعار نگاهی نو به نقش تبلیغات در رونق اقتصاد گردشگری ، در تاریخ سی ام مهرماه لغایت دوم آبانماه سال جاری در سالن همایشهای بین المللی خلیج فارس در جزیره کیش برگزار می گردد .

این جشنواره در دو بخش تحلیل آثار و آموزش برگزار می گردد و هدف اصلی در هر دو بخش ارتقاء سطح تبلیغات و برندینگ با نگاهی خاص به صنعت گردشگری در کشور است .

در بخش تحلیل آثار بخشهای :

فیلم های تبلیغاتی ، محتوای شبکه های اجتماعی ، بررسی عناصر برند ، تبلیغات چاپی و محیطی و طراحی کمپین به بررسی و انتخاب آثار برتر پرداخته خواهد شد و به برگزیدگان جوایز ، تندیس و دیپلم افتخار اهداء می شود .

آثار میتوانند در حوزه گردشگری و همچنین در زمینه صنایع دیگر نیز باشند با این تفاوت که آثار گردشگری شانس استفاده از سه کارگاه رایگان را خواهند داشت و بقیه شرکت کنندگان در زمینه های دیگر ، از شرکت در دو کارگاه رایگان بهره مند خواهند شد .

بمنظور ارتقاء سطح علمی و تخصصی در زمینه تبلیغات ، برندینگ و گردشگری ، دبیرخانه جشنواره با یهره گیری دانش تخصصی و حضور اساتید باتجربه در حوزه تبلیغات با همکاری موسسه علوم و فنون کیش ، اقدام به برگزاری کارگاههای آموزشی به دو شیوه حضوری و آنلاین در رشته های :

کارگردانی و ایده پردازی ویدئو

طراحی کمپین های تبلیفاتی

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

برندسازی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

مدیریت یک برنامه تبلیغاتی(ایده و رسانه) می نماید و در پایان گواهینامه رسمی دوره آموزشی صادر و به شرکت کنندگان اهداء می گرد.